ورود به سامانه خدمات الکترونیک ایثار

توجه
  • در صورتی که کلمه عبور خود را فراموش کرده‌اید می‌توانید از اینجا اقدام به بازیابی آن نمایید.
  • در صورتی که در فرایند بازیابی کلمه عبور خود دچار اشکال شدید به نزدیکترین دفتر بنیاد شهید و امور ایثارگران مراجعه فرمایید.
  • برای مشاهده سوالات متداول میتوانید از اینجا اقدام نمایید
captcha

کاربر گرامی

سایتی که به آن وارد شدید پورتال جدید بنیاد شهید و امور ایثارگران است که با هدف ارائه خدمات به صورت برخط و امکان ثبت درخواست های متنوع به صورت غیر حضوری طراحی و تولید شده است. لازم به ذکر است که در پورتال جاری خدمات مرتبط با جامعه هدف و پرسنل به صورت یکجا و یکپارچه ارائه شده و از این پس پورتال دومی برای ارائه خدمات پرسنلی وجود نخواهد داشت.

اطلاعات کاربری از پورتال قبلی به سامانه جاری منتقل شده و کاربران می توانند از همان نام کاربری (کد ملی) و کلمه عبور قبلی خود برای ورود به سامانه استفاده نمایند.

با توجه به یکپارچه شدن پورتال آن دسته از پرسنل محترم بنیاد، که ایثارگر نیز هستند برای ورود به پورتال می بایست از نام کاربری و کلمه عبور پورتال ایثارگری قبلی خود استفاده نموده و نام کاربری و کلمه عبور پورتال پرسنلی برای این گروه از اعتبار ساقط شده است.

کاربرانی که صرفاً پرسنل بنیاد بوده و عضو جامعه هدف نمی باشند برای ورود به سامانه می بایست از نام کاربری و کلمه عبور پورتال پرسنلی قبلی خود استفاده نمایند.